Languages
Currency
Add to Favorites

My Order

Welcome, sign in or Register

OBDResource Online Shop

OBDReosurce Electronics Co, Ltd pardavimo tik kokybės produktus ir įrangą. Mes parduoti savo daiktus ribotam vienos metų garantija (priklausomai nuo elemento tipo). Tik tie prietaisai, skeneriai, programuotojai, adapteriai) taikoma OBDReosurce internetinė parduotuvė garantija, kiti daiktai, tokie kabeliai, dėklai ir kiti priedai neapima, pagal OBDReosurce interneto parduotuvės garantinio programos.

 

Kaip tai veikia - OBDReosurce Electronics Co, Ltd garantija sistema

 

Garantija programa veikia labai lengva, jei jūsų prietaisas nustoja veikti tinkamai sustabdyti jį naudoti ir susisiekti su mumis kuo greičiau. Kai susisiekite su mumis pradžių mes pasistengsime išspręsti problemą per telefonu arba elektroniniu paštu suteikdama jums instrukcijas off remonto žingsnių. Jei tai nepadeda jums atsiųsime * mums savo įrenginį, DHL, UPS ar kitos pašto paslaugos pagal problemos aprašą. Kai mes gauname netaisyklingą savo įrenginį, mes jį pataisyti ar pakeisti (priklauso nuo žalos) ir siųsti ją atgal jums su tuo pačiu DHL, UPS ar kitos pašto paslaugos.

 

* Pažymėti - mes neturime jokių siuntimo išlaidas padengti.

 

Apribojimai!! Nebus nemokamai garantinis aptarnavimas:

 

jei sugadinti prietaisą, o įrenginio firmware atnaujinimus daro incorectly;

jei jūs žala įrenginį, o tai negerai (pavyzdys - jei turite prisijungti diagnostikos įrenginį į automobilį, o jis yra prijungtas prie išorinio akumuliatoriaus kroviklį ir pan.);

jei sugadinti prietaiso korpuso garantinius plombas;

jei sugadinti prietaisą, o naudojant ne tinkamą Maitinimo šaltinis (išorinis maitinimo šaltinis);

jei jūs žala prietaisas fiziškai (lašas, nukentėjo ar pan);

jei žala įrenginį su Vandens išsiliejimo ar kitą skystį;

jei sugadinti prietaisą, o naudojant ją ne tinkamas kabelių ir adapterių ar kitų priedų;

jei sugadinti prietaisą, o naudojant neteisingas kabelis tinka konkretaus automobilio;

jei žala prietaisą, o naudojant ją reikalavimais, suderinamais su objektyviomis sąlygomis, prietaiso vartotojo vadove aprašytus.

Kita informacija

 

OBDReosurce gali atkurti savo skaldytų prietaisą, net jei ji yra pažeista ir garantija netaikoma. Tokiu atveju turėtumėte susisiekti su mumis ir aprašyti, kaip prietaisas yra sugadintas. Mes jums pasakys, kiek kainuos remontas ir laivybą (mes neapima prietaiso siuntimo išlaidas laivybos atgal į kliento, kai prietaisas yra ne garantinio programos). Mes turime visas jų dalis ir reikmenis, reikalingus bet mūsų prietaiso remontas (kabeliai, monitoriai, korpusai, tinkamas programinės aparatinės įrangos ir programinės įrangos ir tt).

 

Aptarnavimas ir priežiūra

 

OBDReosurce suteikia visą prietaiso remonto ir priežiūros paslaugas. Mes galime atnaujinti savo prietaiso programinės įrangos ir programinės įrangos. Jei norite turėti pilną aptarnavimą ir priežiūrą savo prietaiso (-ai), prašome susisiekti su mumis ir sužinosite daugiau


PagrindinisPagrindinis