Languages
Currency
Add to Favorites

My Order

Welcome, sign in or Register

OBDResource Online Shop

OBDReosurce Electronics Co Ltd sprzedaży tylko produkty wysokiej jakości i wyposażenia. Oferujemy sprzedaż naszych przedmiotów z ograniczoną roczną gwarancją (w zależności od typu elementu). Jedynie urządzenia (skanery, programiści, adaptery) są objęte gwarancją OBDReosurce sklepie internetowym, pozostałe elementy takie kable, etui i inne akcesoria nie są objęte internetowym OBDReosurce programie gwarancyjnym sklepu.

 

Jak to działa - OBDReosurce Electronics Co, system gwarancji Ltd

 

Program Gwarancja działa bardzo łatwe, jeśli urządzenie przestaje działać prawidłowo ją wyłączyć i skontaktować się z nami jak najszybciej. Kiedy prosimy o kontakt na początku postaramy się rozwiązać problem poprzez telefon lub e-mail, dając Ci instrukcje off kroków naprawczych. Jeśli to nie zadziała będziesz wysyłać pliki * nam swoje urządzenie przez DHL, UPS lub innej usługi poczty wraz z opisem problemu. Kiedy otrzymasz uszkodzonego urządzenia naprawiamy go lub zmienić (w zależności od uszkodzenia) i wysłać go z powrotem do Ciebie z takim samym DHL, UPS lub innej usługi poczty.

 

* Uwaga - nie pokrywa żadnych kosztów wysyłki.

 

Ograniczenia! Nie będzie bezpłatny serwis gwarancyjny:

 

jeśli uszkodzenie urządzenia podczas wykonywania aktualizacji oprogramowania urządzenia incorectly;

jeśli uszkodzenie urządzenia podczas jej używania źle (przykład - jeśli podłączysz urządzenia diagnostycznego do samochodu, gdy jest on podłączony do zewnętrznej ładowarki baterii itp.);

jeśli uszkodzenie plomby gwarancyjne na obudowie urządzenia;

jeśli uszkodzić urządzenie podczas korzystania z braku odpowiedniego źródła zasilania (zasilanie zewnętrzne);

jeśli urządzenie uszkodzenie fizycznie (upuszczać, uderzać lub itp.);

jeśli uszkodzenie urządzenia z wycieku Watter lub innej cieczy;

jeśli uszkodzenie urządzenia podczas korzystania z niego z nie odpowiednich kabli i adapterów i innych akcesoriów;

jeśli uszkodzenie urządzenia podczas korzystania niewłaściwy kabel nie nadaje się do konkretnego samochodu;

jeśli uszkodzenie urządzenia podczas używania go w warunkach niezgodnych z warunkami określonymi w instrukcji użytkowania urządzeń ręcznych.

Inne szczegóły

 

OBDReosurce można naprawić uszkodzonego urządzenia, nawet jeśli jest uszkodzony i nie objęte gwarancją. W takim przypadku należy skontaktować się z nami i opisać w jaki sposób urządzenie jest uszkodzone. Powiemy Ci, jak dużo będzie kosztować naprawa i wysyłki (nie obejmuje kosztów wysyłki urządzenia podczas wysyłania z powrotem do klienta, gdy urządzenie nie jest objęte programem gwarancyjnym). Posiadamy wszystkie części i akcesoriów potrzebnych do każdej naszej naprawy urządzeń (kable, monitory, obudowy, odpowiedni firmware i oprogramowania i itp.).

 

Serwis i konserwacja

 

OBDReosurce zapewnia pełną obsługę urządzenia i konserwację. Możemy zaktualizować firmware urządzenia i oprogramowanie. Jeśli chcesz mieć pełną obsługę i utrzymanie w urządzeniu (-ów) skontaktuj się z nami po więcej szczegółów


Strona głównaStrona główna