Languages
Currency
Add to Favorites

My Order

Welcome, sign in or Register

OBDResource Online Shop

OBDReosurce Electronics Co, Ltd pārdošanas tikai kvalitatīvus produktus un iekārtas. Mēs pārdošana mūsu pozīcijas ar ierobežotu vienu gadu garantija (atkarīgs no posteņa veida). Tikai ierīcēm (skeneri, programmatori, adapteri) sedz OBDReosurce tiešsaistes veikala garantija, citus jautājumus, tādus kabeļus, kastes un citi aksesuāri tiek neattiecas OBDReosurce interneta veikalā garantijas programmu.

 

Kā tas darbojas - OBDReosurce Electronics Co Ltd garantijas sistēma

 

Garantija programma darbojas ļoti vienkārši, ja ierīce pārtrauc darbu pareizi to lietošana jāpārtrauc un jāsazinās ar mums, cik drīz vien iespējams. Kad jūs sazināties ar mums 1. mēs centīsimies atrisināt problēmu, izmantojot tālruni vai e-pastu, sniedzot jums norādījumus off remonta soļiem. Ja tas nepalīdz jums Sūtīt * mums savu ierīci ar DHL, UPS vai citu pasta pakalpojumu ar problēmas aprakstu. Kad mēs savu šķelto ierīci mēs to labot vai mainīt (atkarīgs no bojājumiem) un nosūtīt to atpakaļ, lai jūs ar to pašu DHL, UPS vai citiem pasta pakalpojumiem.

 

* Piezīme - mēs ne uz kādiem piegādes izmaksām.

 

Ierobežojumi! Nebūs bezmaksas garantijas apkalpošana:

 

ja jūs bojāt ierīci, bet dara ierīces programmaparatūras atjauninājumus incorectly;

ja jūs bojājums ierīci, izmantojot to nepareizi (piemērs - ja jūs savienot diagnostikas ierīci automašīnā, kamēr tā ir savienota ar ārēju lādētāju un utt);

ja jūs bojāt garantijas plombu uz ierīces korpusā;

ja jūs bojāt ierīci, vienlaikus izmantojot non pareizu strāvas avota ārējais barošanas avots);

ja jūs bojājums ierīce fiziski (piliens, hit vai uc);

ja jūs bojājums ierīci ar Iekārtas funkcijas noplūdes vai citu šķidrumu;

ja jūs bojāt ierīci, izmantojot tai nav atbilstošu kabeļi un adapteri vai citiem piederumiem;

ja jūs bojāt ierīci, izmantojot nepareizu vadu nav piemērots konkrētu automašīnu;

ja jūs bojājums ierīci, bet to izmanto apstākļos, kas nav saderīgi ar noteikumiem, kas aprakstīti ierīces lietotāja rokasgrāmatā norādījumiem.

Citas ziņas

 

OBDReosurce varat remonts jūsu šķelto ierīci, pat ja tas ir bojāts, un nesedz garantija. Šādā gadījumā Jums jāsazinās ar mums un apraksta, kā ierīce ir bojāta. Mēs jums pateiks, cik daudz maksās remontu un kuģniecības (mēs nesedz ierīces sūtīšanas izmaksas, ja kuģniecības atpakaļ klientam, ja ierīce nav ietvertas garantijas programma). Mums ir visas daļas un palīgierīces, kas nepieciešamas jebkura mūsu ierīces remonta panta kabeļi, monitori, apvalki, pareizu programmaparatūra un programmatūra uc).

 

Serviss un apkope

 

OBDReosurce nodrošina pilnu ierīces apkopi un uzturēšanu. Mēs varam atjaunināt ierīces programmaparatūras un programmatūras. Ja jūs vēlaties, lai būtu pilna servisa un apkopes ierīcē (-iem), lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu sīkāku informāciju


MājasMājas